Visas Priedai.lt prekių asortimentas Jūsų patogumui suskirstytas į pagrindines kategorijas pagal telefono ar planšetės gamintoją: Apple, HTC, Huawei, LG, Nokia, Samsung, Sony ir kitas. Pastarosios skirtstomos toliau, pagal priedo tipą (pvz.: Apsauginės plėvelės, Dėklai ir t.t.).

Prekių pavadinimuose yra parašytas įrenginio modelis, kuriam prekė tinka (pvz.: (iPhone 11)), o jeigu prierašo nėra - reiškia prekė tinka visiems įrenginiams arba daliai jų. Detalesnė informacija yra pateikiama kiekvienos prekės aprašyme. Jeigu nežinote ar prekė tinka Jums, kreipkitės mūsų nurodytais kontaktais.

Išsirinkę norimas prekes iš jau minėtų kategorijų, atsiskaityti už jas galėsite grynais arba mokėjimo kortele Maxima kasose, Lietuvos spaudos, Narvessen kioskuose, Perlo terminaluose, bankuose, o taip pat el. bankininkystės sistemose bei grynaisiais ir mokėjimo kortele mūsų parduotuvėje Vilniuje, paštomatuose ar kurjeriui (apie prekių pristatymą skaitykite čia).

Jums suteikiame galimybę iš anksto užsisakyti prekę, kurios šiuo metu sandėlyje ar parduotuvėje neturime. Kad prekė yra užsakomoji rodo ženkliukas esantis ant nuotraukos, taip pat prekės aprašymo puslapyje pažymima mėlynu tekstu, kad šios prekės pristatymas gali užtrukti. Be to, formuojant užsakymą, būsite įspėti sistemos apie galimą ilgesnį užsakomosios prekės pristatymo laiką.

Užsisakę iš anksto užsakomąją prekę ir apmokėję ją, Jūs būsite tikri, kad šią prekę Jums išsiųsime vos tik Joms pasiekus mūsų sandėlį. Žinoma, galite užsisakyti, bet neapmokėti šio užsakymo (rezervuoti) - tuomet kai prekes turėsime sandėlyje, Jus informuosime el. paštu.

Visas kitas prekes, kurios nėra pažymėtos Užsakomosios prekės ženkliuku galima įsigyti mūsų parduotuvėje arba internetu - jų pristatymas yra 1 - 3 darbo dienos priklausomai nuo pasirinkto pristatymo metodo. Plačiau apie pristatymą ir jo būdus skaitykite čia.

Užsakymo formoje rasite keturis atsiskaitymo būdus:

1. Paysera (El. bankininkystė, pavedimai, Maxima kasose, Lietuvos spaudos, Narvessen kioskuose, Perlo terminaluose ir visi kiti mokėjimų būdai)

2. Grynais arba mokėjimo kortele parduotuvėse:
- MB „Vilniaus aksesuaras“ parduotuvėje - Vilniuje (Kalvarijų g. 98)

3. Bankinis pavedimas

4. Kurjeriui grynais ar kortele (priklauso nuo kurjerio)

5. Paštomate kortele

1. Paysera (El. bankininkystė, pavedimai, Maxima kasose, Lietuvos spaudos, Narvessen kioskuose, Perlo terminaluose ir visi kiti mokėjimų būdai)

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, galėsite iš kart atsiskaityti už prekes savo el. bankininkystės sistemoje („banklink“ paslauga, pasirinkę banką Paysera.lt sistemoje būsite iškart nukreipti į Jūsų banko el. bankininkystę).

Taip pat patogus būdas, pageidaujantiems apmokėti Maxima kasose, Perlo terminaluose, Lietuvos spaudos, Rkiosk, Narvessen kioskuose, Lietuvos pašto skyriuje ir kt.:

Pasirinkus šį atsiskaitymo būdą, galėsite apmokėti šiose įstaigose

Jums saugų atsiskaitymą už UAB Priedai.lt prekes garantuoja Paysera.lt atsiskaitymų sistema (licencijuota Lietuvos banko), į kurią būsite automatiškai nukreipti užpildę užsakymo formą ir paspaudę užsakyti.

Gavę sėkmingą apmokėjimą, el. paštu Jums atsiųsime PVM sąskaitą faktūrą.

2. Grynais arba mokėjimo kortele parduotuvėje Vilniuje

Jeigu ketinate atvykti į mūsų parduotuvę, galite pasirinkti šį būdą - tai reiškia, kad Jūsų prekės bus rezervuotos parduotuvėje 24 val. (darbo dienomis, užsakius nedarbo dieną, rezervacija perkeliama į artimiausią darbo dieną), o atvykę galėsite atsiskaityti grynais arba mokėjimo (bankine) kortele.

3. Bankinis pavedimas

Rekomenduojamas klientams, įmonėms, nenorintiems pasinaudoti el. bankininkyste (1. apmokėjimo būdas), o ketinantiems apmokėti užsakymą į mūsų banko sąskaitą (LT717300010136940662, AB Swedbank).

Pavyzdys, kaip užpildyti pervedimą mokant AB Swedbank elektronine bankininkyste

4. Kurjeriui grynais (LP Express, VeniPak) arba kortele LP Express kurjeriui, bei Omniva, LP Express terminaluose (paštomatuose).

Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o kurjeriui pristačius prekes. Prekių pristatymo metu pristatant LP Express kurjeriui galima atsiskaityti grynaisiais pinigais, arba mokėjimo (banko) kortele. Pristatant Venipak kurjeriui galima atsiskaityti tik grynaisiais pinigais.
Dėmesio: pristatymo metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.
Šiai paslaugai taikomas administracinis mokestis 1,00 €.
Pasirinkus atsiskaityti LP Express arba Omniva siuntų atsiėmimo terminale (paštomate), atsiskaityti galima tik bankine kortele.
(Išimtiniais atvejais, galime paprašyti avansinio mokėjimo).

Kaip pirkti Priedai.lt el. parduotuvėje?

1. Išsirinkite prekes, pridėkite į krepšelį.

2. Patikrinkite krepšelį ar nepamiršote kitų prekių.

3. Užpildykite užsakymo formą ir apmokėkite.

Viskas!